• Dzisiaj ostatni dzień roku kalendarzowego – okazja do podziękowania Panu Bogu za otrzymane łaski – dlatego po mszy o 12. odprawimy nabożeństwo dziękczynne.
  • W mijającym roku w naszej parafii: 16 chrztów / 5 ślubów / 16 pogrzebów / 37 dzieci przyjęło Pierwszą Komunię św.

• Od Nowego Roku w każdą środę będą sprawowane msze św. w intencji Parafian.

• Jutro, Uroczystość NMP Św. Bożej Rodzicielki msze św: 10.30 i 12.00 – wiernych (z wyjątkiem chorych) obowiązuje udział we mszy św w kościele (nie będzie mszy o 9:00) O godz. 12.00, msza zbiorowa za zmarłych z naszych rodzin, przed mszą można składać kartki z imionami zmarłych.

• W nadchodzącym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca - we czwartek nabożeństwo o 17.20, w piątek o 17.30 z możliwością spowiedzi; również w piątek, zebranie kandydatów do bierzmowania od mszy św. o 18.00.

• Wizyta u chorych z Komunią w piątek od 10.00;

• W sobotę, 6 stycznia, Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli) msze św. jak w niedziele, (9/10.30/12.00), podczas każdej mszy poświęcenie kredy i kadzidła; po mszy o 12.00 litania do MB z racji I soboty.

• Podziękowania dla parafian: W minionym tygodniu złożono ofiarę na dalsze remonty w kościele: Parafianka z ul. Warszawskiej 100zł – Bóg zapłać

• „Kolęda” - zazwyczaj od godziny 10.00 (w razie pogrzebu później) - prośba o przygotowanie we własnym zakresie kropidła i wody święconej, zgodnie z tradycją prośba o zapewnienie transportu dla księdza oraz w razie choroby, apel o przełożenie Kolędy w danym domu.

Harmonogram KOLĘDY na najbliższe dni:

• 02 stycznia – wtorek: Fidest oraz Tumanek od nr 1 do 15

• 04 stycznia – czwartek: Tumanek od nr 16 do 27 C

• 05 stycznia – piątek, po wizycie u chorych, od 12.00: cała Lipowa i Kard. St. Wyszyńskiego

• 08 stycznia – poniedziałek: Tumanek od nr 28 do szosy wyszkowskiej

*Kolejne dni kolędy zostaną podane w następna niedzielę
    *Sprawy kancelaryjne, podczas kolędy, należy umawiać wstępnie telefonicznie na numer: 297 424 586 – zamieszczony również na furtce parafialnej.

Wszystkim Parafianom i Gościom niechaj Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu