• Dzisiaj Pierwsza niedziela miesiąca z tej okazji po mszy św. o 12.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • Przypadająca dzisiaj Niedziela Chrztu Pańskiego kończy liturgiczny Okres Bożego Narodzenia – rozpoczyna się 1. Tydzień Okresu Zwykłego.
  • Od Nowego Roku, w każdą środę o 8.00, są sprawowane msze św. w intencji Parafian.
  • „Kolęda” - zazwyczaj od godziny 10.00 (w razie pogrzebu - później) - zgodnie z tradycją prośba o przyjeżdżanie po księdza oraz, w razie choroby, apel o przełożenie Kolędy w danym domu. Zachowajmy też miły zwyczaj wychodzenia po księdza i odprowadzania do następnego domu.

Harmonogram KOLĘDY na najbliższe dni:

• 08 stycznia - poniedziałek
    IV dzień - Tumanek od nr 28 do szosy wyszkowskiej

• 09 stycznia - wtorek
    V dzień - Tumanek od szosy wyszkowskiej do nr 56.

• 11 stycznia - czwartek
    VI dzień - Deskurów od nr 1 – do nr 13 A

• 12 stycznia - piątek
    VII dzień - Deskurów od nr 14 – 23 A

• 13 stycznia - sobota
    VIII dzień - Deskurów od nr 24 do nr 35

• 15 stycznia - poniedziałek
    IX dzień - Lucynów: Warszawska – nr parzyste od nr 2a do nr 18

Kolejne dni kolędy zostaną podane w następną niedzielę

• Kancelaria podczas kolędy nie urzęduje – pilne sprawy należy umawiać wstępnie telefonicznie na numer: 297 424 586 – zamieszczony również na furtce parafialnej i w internecie na stronie parafii.

Wszystkim Parafianom i Gościom niechaj Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu