• Dzisiaj w Kalendarzu Liturgicznym przypada 3.Niedziela Okresu Zwykłego.
  • Od Nowego Roku, w każdą środę o 8.00, są sprawowane msze św. w intencji Parafian.

• Podziękowania dla Parafian za odśnieżanie - panom: Krzysztofowi i Dariuszowi Powierżom, Stanisławowi Rzepeckiemu i Eugeniuszowi Zarembie;

• W minionym tygodniu złożono, poza kolędą, dodatkowe ofiary na remonty w kościele: Parafianka ze Szkolnej 200zł; rodzina z Warszawskiej 100zł; Małżonkowie z Leśnej 200zł; Małżonkowie z Grabnika 200zł – Bóg zapłać.

• We wtorek, 16 stycznia br., odbyła się na plebanii narada parafialna, na której została podjęta decyzja o wykonaniu w naszym kościele nowego systemu grzewczego i podpisano umowę z wykonawcami – naszymi parafianami – panami: Dariuszem Powierzą i Krzysztofem Powierżą, którzy zobowiązali się wykonać nowe ogrzewanie w terminie do 31 stycznia br. (Pan Dariusz Powierza sprowadzi: piec gazowy z nagrzewnicami typu Volcano i komin z blachy nierdzewnej oraz wspólnie z panem Krzysztofem Powierżą wykonają niezbędne prace montażowe) – wstępny koszt inwestycji to 30 tysięcy złotych.

• „Kolęda” - zazwyczaj od godziny 10.00 (w razie pogrzebu - później) - zgodnie z tradycją prośba o przyjeżdżanie po księdza oraz, w razie choroby, apel o przełożenie Kolędy w danym domu. Prośba o wychodzenia po księdza przed dom a po kolędzie odprowadzania do następnej rodziny.

• Podziękowanie za dowożenie księdza na kolędę.

Harmonogram KOLĘDY na najbliższe dni:

• 22 stycznia - poniedziałek
    XIV dzień -  Warszawska – nieparzyste od 1 – do 77

• 23 stycznia - wtorek
    XV dzień - Słoneczna od 1 – 20

• 25 stycznia - czwartek
    XVI dzień - Słoneczna nieparzyste  od 21 – do 33; następnie Sosnowa 5

• 26 stycznia - piątek
    XVII dzień - Wąska od 1 - do 24

• 27 stycznia - sobota
    XVIII dzień - Lucynów: Dolna cała /Szkolna parzyste: od nr 2 do 12

• 29 stycznia - poniedziałek
    XIX dzień -  Mickiewicza od 19 – do 1, Kochanowskiego  parzyste od 6 do 28

Kolejne dni kolędy zostaną podane w następną niedzielę

• Kancelaria podczas kolędy nie urzęduje – pilne sprawy należy umawiać wstępnie telefonicznie na  numer: 297 424 586.

Wszystkim Parafianom i Gościom niechaj Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu