• Intencja modlitwy na luty:  „O pomoc dla chorych terminalnie”

• Dzisiaj w Kalendarzu Liturgicznym przypada 5. Niedziela Okresu Zwykłego - jednocześnie 1. niedziela miesiąca – po mszy o 12.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego przed N. Sakramentem

• Jutro 1. poniedziałek miesiąca, o 18:00 msza św. zbiorowa za zmarłych – można składać kartki bezpośrednio przed mszą.

• Od Nowego Roku, w każdą środę o 8.00, są sprawowane msze św. w intencji o potrzebne łaski dla naszych Parafian.

• W minionym tygodniu (poza kolędą) złożono dodatkowe ofiary na instalację ogrzewania w kościele: Rodzina z Wąskiej 200 zł/ Parafianie z Kochanowskiego 100zł/ Parafianie z Wąskiej 100zł/ Małżeństwo z Kochanowskiego 100zł / – Bóg zapłać.

• Podziękowanie dla Pani Katarzyny Kujanek za pomoc w załatwieniu spraw parafialnych w Urzędzie Podatkowym

• Podziękowanie dla Pana sołtysa i radnego - Eugeniusza Zaremby za pomoc dla parafii w załatwieniu spraw przeglądu technicznego i przeciwpożarowego kościoła i plebanii

• Podziękowanie dla Parafian z Deskurowa oraz dla Panów: Dariusza Powierży i Krystiana Skwary za rozebranie choinek i schowanie dekoracji świątecznych.

• Podziękowanie dla mistrza stolarskiego Pana Wiesława Tryca za wykonanie kilku sprzętów z drewna na potrzeby liturgiczne (min stojak do krzyża przy ołtarzu)

• W minionym tygodniu wykonano i uruchomiono nową instalację grzewczą w kościele – podziękowanie dla Panów Dariusza Powierzy i Krzysztofa Powierży, ze współpracownikami, za wykonanie dzieła zgodnie z zawartą umową – całkowity koszt zostanie ogłoszony w następną niedzielę.

• „Kolęda” - zazwyczaj od godziny 10.00 (w razie pogrzebu - później) - zgodnie z tradycją prośba o przyjeżdżanie po księdza oraz, w razie choroby, apel o odłożenie wizyty w danym domu. Prośba o wychodzenia po księdza przed dom a po kolędzie odprowadzania do następnej rodziny.

• Podziękowanie za dowożenie księdza na trasę kolędy.

Harmonogram KOLĘDY na najbliższe dni:

• 5 lutego - poniedziałek
    XXIII dzień -  Leśna 9-1/ Słowackiego/ Prusa/ Szkolna 16/16A