• Dzisiaj w Kalendarzu Liturgicznym przypada 3. Niedziela Wielkiego Postu

• W Wielkim Poście zapraszamy na Drogę Krzyżową w piątki o 17.30 i Gorzkie Żale w niedziele po mszy o 12-tej

• Rekolekcje Wielkopostne w naszej Parafii: najbliższa niedziela (10 marca) nauki 9.00/10.30/12.00/ oraz poniedziałek i wtorek (11 i 12 marca) nauki 16.30 i 18.30 – spowiedź z udziałem zaproszonych kapłanów w poniedziałek i wtorek – rekolekcje wygłosi Ojciec Grzegorz Zakrzewski z Zakonu Ojców Paulinów w Krakowie - znany z pielgrzymek na Jasną Górę.

• Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca – msza św. zbiorowa za naszych zmarłych o 18.00, przed mszą można składać kartki z intencjami.

• W nadchodzącym tygodniu przypada: 1. czwartek m-ca (modlitwa Parafialnego Stowarzyszenia Krwi Chrystusa przed Najświętszym Sakramentem od 17.20).

• W minionym tygodniu złożono indywidualnie ofiary na dalsze remonty w kościele: małżonkowie z Warszawskiej 200zł/ Małżonkowie ze Słowackiego 400 zł/ - Bóg zapłać.;

• Podziękowanie dla Państwa Joanny i Łukasza Falbów za kolejne prace wykonane w ofierze dla Parafii - Bóg Zapłać.

• Podziękowanie dla Pani Katechetki, mgr Grażyny Sroczyńskiej z kandydatami do bierzmowania, za przygotowanie i poprowadzenie Drogi Krzyżowej.

• Tradycyjnie - prośba do Parafian o składanie w zakrystii, w miarę możliwości, ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego.

Wszystkim Parafianom i Gościom niechaj Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu