• Od wczoraj do przyszłej niedzieli włącznie nasza parafia podjęła udział w nowennie w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia ludzkiego - za wstawiennictwem Św. Andrzeja Boboli i bł. ks. Jerzego Popiełuszki szczegóły na stronie internetowej parafii. Można podjąć modlitwę indywidualnie o 21.20, lub wspólnie po mszach św. w kościele przez kolejne dni.

• Z racji rekolekcji w Radzyminie - w najbliższy poniedziałek, wtorek i środę - msze św. w naszym kościele tylko rano, o godzine 8.00 !!
  • W najbliższy wtorek Uroczystość św Józefa oblubieńca NMP - msza św o 8:00;
  • W przyszłą niedzielę przypada Niedziela Męki Pańskiej czyli Palmowa - Pamiątka uroczystego wjazdu Chrystusa do Jerozolimy i rozpoczęcia Jego zbawczej Męki – poświecenie palm na każdej mszy św. - rozpoczniemy Wielki Tydzeń.
  • Zebranie przedstawicieli kół różańcowych i grup modlitewnych w sprawie adoracji przy “Ciemnicy” i “Grobie Pańskim” w najbliższy czwartek, po mszy wieczornej, około 18.30 w kościele;
  • W najbliższy piątek (22 marca) Droga Krzyżowa plenerowa, na Golgocie parafialnej, o godzinie 18.30, przyniemy ze sobą znicze aby na zakończenie pozostawić je przy krzyżu na znak naszej, osobistej ofiary;
  • Podziękowanie dla Parafian za ofiarę pracy na rzecz parafii: dla Pani Anny Rosińskiej za posiłki dla ojca rekolekcjonisty i księży podczas rekolekcji; dla Pani Danuty Sadlik a wyroby spożywcze na stół rekolekcyjny dla spowiedników;
  • W minionym tygodniu złożono indywidualnie ofiary na dalsze remonty w kościele: Małżonkowie z Tumanka 300 zł - Bóg zapłać.
  • Tradycyjnie - prośba do Parafian o składanie do puszki w zakrystii, ofiar na kwiaty do Grobu Pańskiego;

ZAPOWIEDZI przedślubne:

• Marcin Zaremba - kawaler z Lucynowa Dużego oraz Ilona Czerwonka - panna z parafii Św. Anny w Sokolnicy, zapowiedź 2.

• Patryk Adam Dawidzki - kawaler z parafii Św. Idziego w Wyszkowie oraz Joanna Malwina Skwara - panna z parafii tutejszej, zapowiedź 1.

Wszystkim Parafianom i Gościom niechaj Pan Bóg błogosławi w nowym tygodniu