• Dzisiaj, 2. niedziela Wielkanocna, przypada Święto Miłosierdzia Bożego - nie będzie adoracji na zakończenie mszy o 12.00 - ponieważ w naszej parafii, będziemy obchodzili „Godzinę Miłosierdzia”  o 15:00 - w kościele: koronka, cicha adoracja i różaniec przed Najświętszym Sakramentem – w czasie tej godziny, wg obietnic Pana Jezusa, objawionych św. Siostrze Faustynie, można zyskać wiele łask Bożych.
    Każdy wierny będąc w stanie łaski uświęcającej, może uzyskać odpust również za prywatne odmówienie Koronki do Miłosierdzia Bożego w kościele przed Chrystusem obecnym w tabernakulum.

• Parafialna grupa modlitewna Apostolstwa Miłosierdzia Bożego zaprasza parafian do włączenia się w jej działalność, polegającą na codziennej modlitwie Koronką z dodatkiem specjalnej modlitwy, wymienianej na comiesięcznych spotkaniach – więcej informacji i zapisy u Pani Katechetki Grażyny Sroczyńskiej tel: 505-09-29-67.
  • Przypomnienie o obowiązku przyjęcia Komunii Św. wielkanocnej w Okresie Wielkanocnym do uroczystości Zesłania Ducha Św. (19 maja br)
  • Dzisiaj zbieramy ofiary na dzieła CARITAS naszej Diecezji Warszawsko-Praskiej.
  • Od poniedziałku, z Parafianami z Deskurowa, planujemy demontaż dekoracji grobu i ciemnicy.
  • W minionym tygodniu złożono ofiarę na odnowienie wnętrza naszego kościoła: Małżonkowie z Lucynowa Dużego / ul. Leśna: 300zł – Bóg zapłać.
  • Podziękowania dla naszych Parafian:
    • dla Pań Wacławy Balcer i Elżbiety Grochowskiej za porządki świąteczne na golgocie parafialnej i przy grocie maryjnej oraz nasadzenie, na własny koszt, nowych kwiatów.
    • dla Pana Eugeniusza Zaremby za kolejne prace na rzecz parafii i skuteczną pomoc w załatwianiu spraw parafialnych w urzędzie miejskim;.

Niechaj Chrystus Zmartwychwstały błogosławi Wszystkim Parafianom i Gościom w nowym tygodniu