• Dzisiaj, 3. niedziela Wielkanocna - Przypomnienie o obowiązku przyjęcia Komunii Św. wielkanocnej do uroczystości Zesłania Ducha Św.(19 maja br) włącznie;

• Dzisiaj Narodowy Marsz Życia w obronie nienarodzonych pod hasłem „Niech Żyje Polska” początek na Placu Zamkowym w Warszawie o godzinie 12.30 – organizatorzy pod patronatem Episkopatu Polski zapraszają – szczegóły na plakacie w gablocie przy kościele;

• Podziękowanie dla Parafian za liczny udział we wspólnej modlitwie podczas Godziny Miłosierdzia w ubiegłą niedzielę, o godzinie 15.00 – parafialnej grupie Apostolstwa Miłosierdzia Bożego podziękowanie za poprowadzenie czuwania modlitewnego.

• Parafialna grupa Apostolstwa Miłosierdzia Bożego zaprasza parafian do włączenia się w jej działalność, polegającą na codziennej modlitwie Koronką z dodatkiem specjalnej modlitwy, wymienianej na comiesięcznych spotkaniach – więcej informacji i zapisy u Pani Katechetki Grażyny Sroczyńskiej tel: 505-09-29-67.

• Podziękowanie dla Parafian z Deskurowa, za demontaż dekoracji paschalnych w kościele i systematyczną opiekę nad żywymi kwiatami przy grobie i ołtarzu; oraz dla Pana Andrzeja Milewskiego za ofiarę pracy na rzecz naszej parafii, w zakresie ślusarstwa i podjęcie się przystosowania do użytku nowej bramy wjazdowej, od ul. Lipowej 1.

• W minionym tygodniu złożono ofiary na odnowienie wnętrza naszego kościoła: Małżonkowie ze Słonecznej 100zł/ Parafianka z Fidestu 100zł/ Parafianie z Kochanowskiego 110 zł / – Bóg zapłać.

Niechaj Chrystus Zmartwychwstały błogosławi Wszystkim Parafianom i Gościom w nowym tygodniu