• Dzisiaj, 4. niedziela Wielkanocna – Niedziela Jezusa Dobrego Pasterza;

• Przypomnienie o obowiązku przyjęcia Komunii Św. wielkanocnej do uroczystości Zesłania Ducha Św.(19 maja br) włącznie;

• W najbliższy wtorek, 23 kwietnia, przypada uroczystość św. Wojciecha - Biskupa i męczennika – głównego patrona Polski;

• W najbliższym tygodniu odbędą się w kościele, (trzy z sześciu planowanych) obowiązkowe próby dla dzieci na uroczystość I Komunii Św. - środa 17:00/ czwartek 18:30/ piątek 18:30/ - na próbach pozostaną dzieci pod opieką Pani Katechetki – bez udziału rodziców.

• Podziękowanie dla Pana Eugeniusza Zaremby za 3-dniową ofiarę pracy na rzecz parafii przy segregacji drewna opałowego oraz przy wykopie pod przyłącze do nowej bramy wjazdowej od Lipowej 1. oraz dla Pań Wacławy Balcer i Elżbiety Grochowskiej za ofiarę czasu i pracy przy porządkach na plebanii – Bóg zapłać.

• W minionym tygodniu złożono ofiary na malowanie wnętrza naszego kościoła: Małżeństwo z Wąskiej 500zł/ Rodzina z Warszawskiej 1000zł – Bóg zapłać.

Zapowiedzi przedślubne:

• Damian ŻEBROWSKI, kawaler z parafii tutejszej oraz Izabela ABRAMCZYK, panna z parafii NMP Matki Kościoła, zapowiedź 1.
    - gdyby ktoś znał przeszkody kanoniczne dotyczące w/w narzeczonych należy to zgłosić do kancelarii parafialnej.

Niechaj Chrystus Zmartwychwstały błogosławi Wszystkim Parafianom i Gościom w nowym tygodniu