• Dzisiaj, 6. niedziela Wielkanocna, pierwsza miesiąca, adoracja Chrystusa w Najświętszym Sakramencie w trakcie Nabożeństwa Majowego, około godziny 13.00;

• W maju, zapraszamy na Nabożeństwa Majowe (Litania do NMP przed Najświętszym Sakramentem) codziennie o 17.30, we środy 8.30, w niedziele około 13.00

• Jutro pierwszy poniedziałek miesiąca msza św za zmarłych z naszych rodzin o 18.00 – kartki z imionami zmarłych można składać przed mszą św.

• W najbliższym tygodniu odbędą się w kościele, obowiązkowe próby dla dzieci na uroczystość I Komunii Św. - środa 17:00/ czwartek 18:30/ piątek 18:30/ - na próbach pozostaną dzieci pod opieką Pani Katechetki – bez udziału rodziców.

• Spowiedź dzieci komunijnych i ich rodzin w najbliższą sobotę, 11 maja, o godzinie 11.00.

• W przyszłą niedzielę, 12 maja, Święto Wniebowstąpienia Pańskiego, o godzinie 10.30, grupa dzieci z naszej parafii, przystąpi do I Komunii Św. - prośba, by tego dnia wybrać inna godzinę mszy św zostawiając miejsce w kościele dla rodzin i gości komunijnych.

• Podziękowanie dla Rodziców tegorocznych dzieci komunijnych, którzy, zgodnie w wieloletnią tradycją, zadeklarowali podjęcie trudu przy pracach porządkowych na rzecz parafii: m. in. sprzątanie gruntowne w kościele, we współpracy z Panią Bożeną Rzepecką i skoszenie trawników wokół kościoła oraz przy ul. Kardynała Wyszyńskiego – serdeczne Bóg zapłać.

• Podziękowanie dla Parafian za ofiarę pracy na rzecz parafii: Pan Eugeniusz Zaremba – wykonał przemurowanie cokołów ogrodzenia i pomalował nową bramę wjazdową na teren parafialny; Panowie: Dariusz Powierża i Krzysztof Niemierka – skosili trawę w najbliższym sąsiedztwie naszego kościoła na Uroczystość MB Królowej Polski – Bóg zapłać.

• Staraniem Pana Eugeniusza Zaremby we współpracy z Panem Andrzejem Milewskim, ukończono instalacje i adaptację nowej bramy wjazdowej od ul. Lipowej 1. – w niedziele i święta będzie otwierana, aby ułatwić wejście na teren przykościelny.

• W minionym tygodniu złożono ofiary na malowanie wnętrza naszego kościoła: Parafianka z córką z Deskurowa 200zł/ Parafianka z Warszawskiej 100zł/ Rodzina ze Strumykowej 300zł/ – Bóg zapłać.

Niechaj Chrystus Zmartwychwstały błogosławi Wszystkim Parafianom i Gościom w nowym tygodniu