• Dzisiaj, w kalendarzu liturgicznym Kościoła, przypada 10. niedziela zwykła; oraz wybory do Parlamentu Europejskiego – nasz liczny udział w głosowaniu będzie miał wpływ na późniejsze decyzje podejmowane w Brukseli – dlatego nie zmarnujmy szansy na wybór odpowiednich euro-posłów reprezentujących nasze, polskie sprawy.

• W najbliższy czwartek, 13 czerwca, będziemy obchodzili odpust parafialny - Uroczystość ku czci patrona parafii i naszego kościoła, św. Antoniego Padewskiego, po mszy wieczornej Litania do św Antoniego przed jego wizerunkiem i procesja wokół kościoła; (nabożeństwo czerwcowe o 17:30).
  • Nabożeństwa czerwcowe (Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa) codziennie o 17.30, we środy o 8:30 w niedziele po zakończeniu mszy około 13:00;
  • Grupa parafialna Apostolat Miłosierdzia organizuje pielgrzymkę autokarem do sanktuarium św. s. Faustyny w Świnicach Wareckich i do Niepokalanowa – wyjazd 15 czerwca br. zapisy u P. kat. Grażyny Sroczyńskiej, nr tel. w gablocie przed kościołem.
  • Kolejne zebranie kandydatów na MINISTRANTA odbędzie się w najbliższą sobotę, 15.06, o godzinie 11.30, w zakrystii – zapraszamy nowych kandydatów, uczniów szkoły podstawowej.
  • Podziękowania: pań Elżbiety Grochowskiej i Wacławy Balcer za porządki na plebanii przed tegorocznym odpustem; dla Pana Eugeniusza Zaremby za kilkudniowe koszenie trawy przy drodze krzyżowej i na golgocie parafialnej – Bóg zapłać.

Ogłoszenie o wyborach Sołtysa i Rady Sołeckiej Lucynowa: wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej dla Lucynowa odbędą się w budynku miejscowej szkoły podstawowej, w przyszłą niedzielę, 16. czerwca, o godzinie 17.00.

Niechaj Chrystus błogosławi Parafianom i Gościom w nowym tygodniu.