• Dzisiaj, w kalendarzu liturgicznym Kościoła, 11. niedziela zwykła; po każdej mszy św. zbieramy ofiary do puszek na utrzymanie polskich misjonarzy w Sierra Leone, w Afryce;.

• Nabożeństwa czerwcowe (Litania do Najśw. Serca Pana Jezusa) codziennie o 17.30, we środy o 8:30 w niedziele po zakończeniu mszy około 13:00;
  • Zgodnie z życzeniem Dyrekcji szkoły, w przededniu zakończenia roku szkolnego, w najbliższy czwartek (20.06.), o godzinie 18.00 - msza św. z udziałem sztandaru i społeczności miejscowej Szkoły Podstawowej im Jana Brzechwy, zapraszamy również uczniów ze szkół ponadpodstawowych i kandydatów do bierzmowania oraz rodziców, aby podczas mszy św. podziękować za kończący się rok szkolny.
  • Przypomnienie dla uczniów kończących rok szkolny, o spowiedzi i Komunii dziękczynnej za kolejny rok nauki – spowiedź w poniedziałek i wtorek od 17:30 do 18:00 oraz dzisiaj podczas mszy o 10:30 i 12:00.

Podziękowania:

• dla panów Krzysztofa Niemierki i Dariusza Powierży za skoszenie trawy na terenie przykościelnym z okazji odpustu parafialnego;
  • dla rodziny z Tumanka za ofiarę /200zł/ na malowanie kościoła – Bóg zapłać.
  • Prace remontowe: w najbliższym czasie oczekujemy na dalsze, konieczne remonty w naszym kościele: malowanie wnętrza kościoła i wymianę dachu na zakrystii (od strony ulicy Lipowej), z powodu wykrytych nieszczelności powodujących odpadanie tynku we wnętrzu pomieszczenia – czekamy na wolny termin u wykonawców niniejszych prac.

Ogłoszenie o wyborach Sołtysów i Rad Sołeckich:

• Wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej dla Lucynowa odbędą się w budynku miejscowej szkoły podstawowej, dzisiaj (16. czerwca), o godzinie 17.00.
  • Sołtys Lucynowa Dużego, Pan Eugeniusz Zaremba, zaprasza mieszkańców Lucynowa Dużego na wybory Sołtysa i Rady Sołeckiej, które odbędą się w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej, w najbliższy piątek (21. czerwca) o godzinie 19.00.

Niechaj Chrystus błogosławi Parafianom i Gościom w nowym tygodniu.