• Dzisiaj, w kalendarzu liturgicznym Kościoła, obchodzimy 12. niedzielę zwykłą;

• Jutro (24.06.)przypada uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela, w sobotę, (29.06.) uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.
  • W najbliższym tygodniu: od poniedziałku do soboty włącznie, posługę sakramentalną w naszej parafii będzie sprawował w zastępstwie Ojciec Alojzy SVD (Werbista); - w tym okresie, wszelkie doraźne potrzeby sakramentalne można zgłaszać osobiście do Ojca Alojzego, po nabożeństwach wieczornych;
  • W najbliższą środę nie będzie mszy rano - tego dnia - nabożeństwo o 17.30; msza św. o 18.00
  • Kancelaria parafialna w bieżącym tygodniu będzie nieczynna;
  • Prace remontowe: od jutra rozpoczną się prace malarskie we wnętrzu naszego kościoła, w pierwszej kolejności planowane jest malowanie chóru - ustawicznie gromadzimy ofiary na pokrycie kosztów niniejszego przedsięwzięcia – Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na ten cel.
  • Serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego dla Ojca Alojzego z okazji imienin.

Niechaj Chrystus błogosławi Parafianom i Gościom w nowym tygodniu.