• Dzisiaj, 9. niedziela zwykła oraz Święto Dziękczynienia - po każdej mszy będziemy zbierali ofiary do puszek na ukończenie budowy Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

• Do czwartku włącznie obchodzimy Oktawę Bożego Ciała, po nabożeństwach czerwcowych procesja wokół kościoła – codziennie 17.30, we środę 8.30 w niedzielę około 13.00 – zapraszamy dziewczęta w bieli do sypania kwiatów przed Panem Jezusem.
  • W najbliższy czwartek: zakończenie Oktawy Bożego Ciała i 1. czwartek miesiąca: modlitwa Parafialnego Stowarzyszenia Krwi Chrystusa w kościele od 17.10/, nabożeństwo czerwcowe o 17.30, po nabożeństwie procesja, po mszy wieczornej poświęcenie wianków;
  • W najbliższy piątek: Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i 1. piątek miesiąca: od godziny 10:00 wizyta z Komunią chorych/ możliwość spowiedzi tylko od 17.00 do 17.45, ponieważ nie będzie o. Alojzego/ około 17.45, po litanii, procesja wokół kościoła; / o 18 spotkanie kandydatów do bierzmowania w kościele;
  • W najbliższą sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP, po mszy wieczornej Litania Loretańska w kaplicy MB Częstochowskiej;
  • Nabożeństwa czerwcowe (Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa) codziennie o 17.30, we środy o 8:30 w niedziele po zakończeniu mszy około 13:00;
  • Grupa parafialna Apostolat Miłosierdzia organizuje pielgrzymkę autokarem do sanktuarium św. s. Faustyny w Świnicach Wareckich i do Niepokalanowa – wyjazd 15 czerwca br. zapisy u P. kat. Grażyny Sroczyńskiej, nr tel. w gablocie przed kościołem
  • Podziękowania: dla naszych Parafian z liczny udział w Procesji Bożego Ciała; dla Przedstawicieli Tumanka, Lucynowa, Deskurowa i Lucynowa Dużego - za przygotowanie pięknych ołtarzy; dla Ojca Alojzego - za pomoc duszpasterską; / dla Ministrantów i Lektorów oraz dla Drużyny Ochotniczej Straży Pożarnej z Lucynowa Dużego - za asystę liturgiczną, dziewczętom w bieli i ich rodzicom za sypanie kwiatów,/dla niosących chorągwie i feretrony/ dla Pana Organisty/ dla panów Dariusza Powierży i Krystiana Skwary - za dyżur i pomoc w zakrystii oraz w kościele / dla Pani katechetki Krystyny Kurek - za opiekę nad dziećmi/ dla Pana Krzysztofa Powierży - za serwis fotograficzny w czasie procesji i podczas innych wydarzeń parafialnych w ciągu roku liturgicznego/ dla Parafian z Kochanowskiego ofiarę 100zł na potrzeby parafii – Bóg zapłać !

Zapowiedzi przedślubne:

• Grzegorz Zawisza, stanu wolnego, z parafii tutejszej oraz Paulina Zawisza, stanu wolnego, z parafii Miłosierdzia Bożego w Józefowie, zapowiedź 2.

Niechaj Chrystus błogosławi Parafianom i Gościom w nowym tygodniu.